top of page

2.Dlaczego misję nazwałem S.E.R.A.F.I.N.

Zaktualizowano: 5 lut

Witajcie, drodzy czytelnicy. Pewnie zastanawiacie się dlaczego właśnie ta nazwa? SERAFIN, to nie tylko słowo, to koncepcja, która niesie ze sobą głęboką symbolikę i mocną misję.


Serafinowie, według dawnych wierzeń, to najwyższa ranga aniołów, płonące istoty otoczone niezwykłym blaskiem. Są strażnikami Bożego tronu, ale również niosą ze sobą ogień transformacji i oczyszczenia. To właśnie ta dualność - strażnicy duchowej mądrości i ognistej przemiany - skłoniła mnie do nadania mojej misji tej wyjątkowej nazwy.


Serafin stał się symbolem nie tylko dążenia do wyższych sfer duchowych, ale także pragnienia przemiany i oczyszczenia. To wezwanie do przebudzenia, do zanurzenia się w płomieniach ducha i odnalezienia własnego blasku.


Każda litera tego słowa kryje w sobie idee, które składają się na główną misję:


S - Świadomość:

Podkreśla rozwijanie świadomości duchowej i osobistej, inspirując ludzi do głębszego zrozumienia samego siebie i otaczającego świata.


E - Ewolucja:

Symbolizuje ideę rozwoju i ewolucji, zarówno osobistej, jak i społecznej, dążąc do ciągłego doskonalenia.


R - Równowaga:

Kładzie nacisk na osiąganie równowagi pomiędzy ciałem, umysłem a duchem, co przyczynia się do ogólnej harmonii życiowej.


A - Aktywność:

Reprezentuje aktywność fizyczną i zaangażowanie, zachęcając do zdrowego stylu życia i ruchu.


F - Frekwencja:

Odnosi się do uczestnictwa i aktywnego udziału w działaniach, budując społeczność ludzi zaangażowanych w misję.


I - Innowacja:

Wyraża dążenie do innowacyjnych rozwiązań, takich jak technologia blockchain, kryptowaluty, tokeny NFT i Metaverse, aby wspierać rozwój.


N - Niezależność:

Promuje odzyskiwanie niezależności, zarówno w myśleniu, jak i działaniu, umożliwiając jednostkom pełniejszą kontrolę nad swoim życiem.


Przez to słowo "Serafin" pragnę dotknąć serc tych, którzy szukają większego znaczenia, pragną zmiany i dążą do duchowej doskonałości. To wezwanie do wewnętrznego płomienia, który nas napędza, inspiruje i przemienia. Witajcie w krainie Serafin, gdzie każdy krok to krok w stronę głębszego znaczenia i piękna życia.

Kliknij TU i zobacz prolog do misji w wersji VLOG-a

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page