top of page

1.Prolog do Misja S.E.R.A.F.I.N.

Zaktualizowano: 5 lut

W obliczu alarmujących statystyk, śmiało stawiam pierwszy krok w stronę zmiany.

Liczby nie kłamią, a aktualne dane na temat epidemii depresji i zaburzeń psychicznych są zatrważające. Ostatnie lata przyniosły lawinowy wzrost przypadków depresji, lęków i innych trudności psychicznych, które dzisiaj ogarniają naszą społeczność.


Patrząc na te liczby, wracam myślami do własnej historii. Kilkanaście lat temu, uwięziony w ciemnościach własnych myśli, doświadczyłem, jak depresja potrafi ogarnąć człowieka. Odkryłem, że epidemia dotyka nie tylko jednostki, ale także całe społeczeństwo, podważając naszą zdolność do radzenia sobie z wyzwaniami życia.


Statystyki mówią jasno – miliony ludzi borykają się z depresją, a jeszcze większa liczba doświadcza innych zaburzeń psychicznych. Wzrost przypadków wśród młodzieży i dorosłych zmusza nas do refleksji nad stanem naszego społeczeństwa. W cieniu tych liczb narodziła się Misja Serafin.


Misja ta to odpowiedź na wyzwanie, jakie stawia przed nami epidemia depresji. Z determinacją zmierzam do stworzenia przestrzeni, w której ludzie odzyskają równowagę psychiczną. Chcę, aby liczby przemawiały o wzroście świadomości duchowej, o lepszym zrozumieniu siebie i innych.


Zapraszam Cię do podróży przez Misję Serafin, gdzie nie tylko analizujemy statystyki, ale przede wszystkim działamy. Razem możemy zmienić te liczby na lepsze – zbudujmy razem przyszłość wolną od cienia depresji i niepokoju psychicznego. To prolog do rewolucji w naszym społeczeństwie, opartej na wspólnocie i zrozumieniu.


Kliknij TU i zobacz prolog do misji w wersji VLOG-a

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page