top of page
Żołnierz wojskowy

MOJA HISTORIA

Witajcie! Nazywam się Krzysztof Mrozek i jestem mieszkańcem Rudy Śląskiej. Urodziłem się w 1984 roku i tutaj, po latach nauki oraz pracy w służbach specjalnych, postanowiłem zająć się własnymi projektami.

 

W latach 2000-2006 zajmowałem się głównie praktykowaniem sztuk walki oraz zdobywaniem umiejętności przydatnych w pracy z ludźmi. Dzięki temu, w 2007 roku podjąłem służbę, która trwała aż do 2023 roku, kiedy to przeszedłem na emeryturę.

W 2016 roku zdecydowałem się na założenie własnej firmy - Mobilebongo, jednakże nie odniosła ona sukcesu. W kolejnych latach, prowadząc firmę Excellent Worker, zdobyłem doświadczenie, które w 2020 roku pozwoliło mi założyć firmę J&K Mrozek Entertainment sp. z o.o. i objąć w niej stanowisko prezesa.

 

Jako twórca projektu Akademia Manifestacji Sukcesu oraz mentor manifestacji sukcesu, dzielę się swoimi doświadczeniami i inspiruję innych ludzi do wprowadzania pozytywnych zmian w swoim życiu.

Pod koniec roku 2022 założyłem projekt Natural Perfect Health, by dzielić się z ludźmi wiedzą o naturalnym zdrowiu, oraz produktami pochodzenia w pełni naturalnego, które w sposób znaczący przyczyniają się do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Z kolei w 2023 roku, stworzyłem projekt Metaverse NFTi GAleri, który umożliwia firmie J&K Mrozek Entertainment działanie w zakresie promocji różnych cyfrowych twórców.

 

Przy tworzeniu firm i projektów korzystam z moich zdolności związanych z fotografią, wideo montażem oraz pilotażem drona.

 

Jako inwestor krypto-walutowy i propagator nowoczesnych technologii, w rozwoju swojej firmy i projektów wykorzystuję połączenie technologii VR i blockchain w zakresie takich zagadnień jak NFT czy Metavers.

 

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które pragną nauczyć się manifestować sukces i zmienić swoje życie na lepsze, do współpracy ze mną.

bottom of page