top of page
Żołnierz wojskowy

MOJA HISTORIA

Zapraszam Cię do podróży przez moje życie, historię pełną wyzwań, poświęceń i przemian. Urodziłem się w roku 1984 w sercu Górnego Śląska, w miejscowości Ruda Śląska. Dzieciństwo moje naznaczone było od najwcześniejszych lat chęcią niesienia pomocy innym. To we mnie tkwił niezwykły impuls do stawiania się w obronie słabszych, nawet jeśli przynosiło to za sobą nieprzyjemności.

Jedno z tych wyjątkowo trudnych doświadczeń miało miejsce, gdy jako młody chłopak stanąłem w obronie innej osoby. Gniew agresora skierował się na mnie, a jego atak był tak gwałtowny, że sparaliżowany strachem zebrałem bolesne uderzenia, zanim straciłem przytomność. To wydarzenie na zawsze zmieniło moje podejście do strachu. Zamiast ulegać mu, postanowiłem go przekroczyć, wkładając stopę na ścieżkę nieświadomego jeszcze wówczas rozwoju osobistego.

Rozpocząłem swoją podróż w amatorskiej siłowni w piwnicy kolegi, a później w klubie sportowym, gdzie praktykowałem tybetańskie sztuki walki. To tam, oprócz technik walki, zdobyłem wiedzę na temat ducha i filozofii, co otworzyło przed mną nowe horyzonty.

W 2007 roku podjąłem decyzję o służbie w Policji, a następnie, w 2012 roku, dołączyłem do elitarnej jednostki antyterrorystycznej. To były lata poświęceń, potu i krwi, a jednocześnie czas, który kształtował mnie jako człowieka. W trakcie tej służby przekroczyłem granice własnego strachu, nauczyłem się obsługi broni, technik wysokościowych, bytowania w terenie, zdobywając wiele umiejętności, których nigdy wcześniej się nie spodziewałem.

Jednakże, w trakcie tych doświadczeń, zdałem sobie sprawę, że choć służba publiczna pomaga wielu, to moje wewnętrzne przekonania zaczęły rozmijać się z jej prawdziwym celem. Po latach, uświadomiłem sobie, że choćbyśmy oddali dla innych wszystko, to służba nie zawsze idzie w parze z naszymi wewnętrznymi prawdami.

Emerytura stała się dla mnie nie tylko zakończeniem etapu służby, ale także nowym początkiem. To czas, gdy postanowiłem skorzystać z nabytych umiejętności, aby pomagać innym w zupełnie nowy sposób. Chociaż odebranie świadczeń emerytalnych było dla mnie rodzajem uznania za moje wieloletnie poświęcenie, to zostałem okradziony przez decyzje polityków. Partia polityczna, zwana PiS, wprowadziła ustawę, która dyskryminuje funkcjonariuszy odchodzących na emeryturę w styczniu i lutym 2023 roku.

Wszystkie te życiowe doświadczenia ukształtowały moją świadomość, pozwalając mi zajrzeć za zasłonę iluzji, w której uśpiona jest większość społeczeństwa. Postanowiłem kontynuować swoją misję pomagania, ale w zupełnie nowy sposób.

Z wykorzystaniem najnowszych technologii stworzyłem Misję S.E.R.A.F.I.N. To zaproszenie dla tych, którzy chcą rozwijać siebie, aby stawać się liderami, którzy sami będą inspiracją dla innych. Czy chcesz dołączyć do naszej wspólnej podróży w kierunku lepszego świata? Pozwól mi pomóc Ci stworzyć własną historię wzrostu i inspiracji.

Pozdrawiam serdecznie

Będący w misji ludzkości 

Krzysztof Mrozek

bottom of page